„DOGOPOLKA” – zajęcia z dogoterapii

We wtorek 4 czerwca naszą grupę odwiedzili wyjątkowi goście: Pani Ania wraz z Polą – psem terapeutycznym. Pani Ania przeprowadziła dla dzieci zajęcia z zakresu dogoterapii. Na początku przedszkolaki zostały zapoznane z pieskiem oraz dowiedziały się jak należy zachować się w jego obecności. Wszystkie dzieci z wielką radością i zaangażowaniem uczestniczyły w zajęciach. Podczas współpracy i zabawy z psem utrwaliły swoją wiedzę dotyczącą właściwego traktowania czworonożnych przyjaciół. Zajęcia nie tylko przyniosły uśmiech na twarzach dzieci, ale także sprzyjały rozwojowi różnorodnych umiejętności, w tym motoryki małej. Kontakt z przyjaznym czworonogiem dostarczył dzieciom mnóstwo pozytywnych emocji. Bardzo dziękujemy za wspaniałe spotkanie.

„DOGOPOLKA” – zajęcia z dogoterapii (galeria zdjęć)