DZIEŃ GÓRNIKA W PRZEDSZKOLU

4 grudnia jest szczególnym dniem, w którym swoje Święto obchodzą Górnicy. To doskonała okazja, aby podkreślić, jak ważna i trudna jest praca górników i zaakcentować, że należy się im szacunek i uznanie za codzienny trud. Z  tej okazji zaprosiliśmy do przedszkola wszystkich tatusiów górników i przygotowaliśmy dla nich program artystyczny. Nie zabrakło śląskich tańców, a także wierszy oraz piosenek dotyczących ciężkiej i niebezpiecznej pracy górnika. Podczas spotkania przedszkolaki miały także okazję zobaczyć górniczy strój galowy.

Serdecznie dziękujemy naszym Gościom za odwiedziny.

Drodzy górnicy, cenimy waszą trudną i niebezpieczną pracę, dzięki której w naszych domach i przedszkolach jest jasno i ciepło. Życzymy dużo zdrowia i powodzenia w wykonywanej pracy!

DZIEŃ GÓRNIKA W PRZEDSZKOLU – galeria zdjęć