Dzień pluszowego misia – listopad 2023

Categories :

„Kto przytuli w ciemną noc?
Kto ma pocieszania moc?
Kto sekretów mych nie zdradzi?
Kto w potrzebie mi doradzi?
Mój przyjaciel Miś maleńki,
Co przegania wszystkie lęki…”.

W dniu 24.11. przedszkolaki z naszej grupy uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek moda na misie nie przemija. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię misia oraz tańczyły do „misiowych piosenek”. Dla dzieci tego dnia przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe i plastyczne, konkursy, zgadywanki oraz degustację miodku. Na koniec każdy otrzymała „Dyplom przyjaciela pluszowego misia” oraz własnoręcznie udekorowanego biszkoptowego misia. Był to dzień pełen uśmiechu i wesołej, wspólnej zabawy.

dzień misia – galeria