KONKURS PIOSENKI

Sukces Emilki w Konkursie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej!

Miło nam poinformować, że Emilka godnie reprezentowała nasze przedszkole podczas Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej zorganizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury w Pawłowicach. 

Konkurs przebiegał w dwóch etapach. W pierwszym etapie Emilka wykonała piosenkę pt. „Pani Wiosna”, zdobywając uznanie jury i awans do finału. W etapie finałowym zaprezentowała utwór „Dziecięce marzenia”. Jej piękny występ, zaangażowanie oraz muzyczny talent został wysoko oceniony przez jury, zdobywając zaszczytne II miejsce. 

Serdecznie gratulujemy Emilce sukcesu i życzymy kolejnych muzycznych osiągnięć!

KONKURS PIOSENKI- galeria zdjęć