NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI W PRZEDSZKOLU

„Kto ty jesteś?
 – Polak mały…”

11 listopada to jedna z najważniejszych dat w historii naszej Ojczyzny. Po wieloletniej niewoli Polska odzyskała w tym dniu niepodległość. W przedszkolu od najmłodszych lat uczymy dzieci patriotyzmu, przywiązania do swojej Ojczyzny, do ziemi rodzinnej oraz wpajamy szacunek dla polskich symboli narodowych. W związku z tym, 10 listopada obchodziliśmy Dzień Patriotyczny. Z tej okazji dzieci przyszły do przedszkola ubrane na biało-czerwono i uroczyście świętowały ten wyjątkowy dla Nas – Polaków dzień. Dzieci wykonały na tę uroczystość kokardy narodowe, a w naszej sali utworzyliśmy kącik patriotyczny. Tego dnia przedszkolaki uczestniczyły w interaktywnym koncercie patriotycznym autorstwa Patrycji Lipińskiej oraz w „Akcji Przedszkola i Szkoły do Hymnu”.

NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI W PRZEDSZKOLU – galeria zdjęć