O NAS

Przedszkole jest jedyną placówką w naszej miejscowości do której uczęszczają dzieci w wieku od 3 do 6 lat.
Szereg organizowanych uroczystości pozwala na lepszą integrację ze środowiskiem .

Zapraszamy dzieci nie uczęszczające do przedszkola na wspólną zabawę np. bal karnawałowy, teatrzyki, Mikołajki, festyn rodzinny, ognisko.

Prócz tego organizujemy szereg uroczystości dla dzieci uczęszczających do przedszkola i członków ich rodzin.

Organizujemy wyjazdy do teatru, wycieczki autokarowe oraz wycieczki do naszych lokalnych instytucji.

Staramy się promować naszą placówkę poprzez udział w różnych konkursach, przeglądach. Posiadamy cztery  duże sale zajęć, pokój dla logopedy i pedagoga ,sanitariaty przy salach dla dzieci, szatnię, zaplecze kuchenne oraz plac zabaw.

Wyposażenie przedszkola stanowią środki dydaktyczne, zabawki, sprzęt, które na bieżąco i w miarę możliwości są uzupełniane.

Rodzic , którego dziecko zostanie przyjęte do przedszkola podpisuje z przedszkolem deklarację

W ramach programu adaptacyjnego organizujemy dni otwarte dla przyszłych przedszkolaków oraz zabawy z nauczycielką danej grupy .