Obchody Święta Niepodległości- listopad 2022

Dnia 10 listopada 2022 Publiczne Przedszkole w Warszowicach wzięło udział w Ogólnopolskiej Akcji „Szkoła do Hymnu”. Dokładnie o symbolicznej godzinie 11:11 dzieci z grupy „Pszczółki” uroczyście odśpiewały hymn narodowy pamiętając o prawidłowej postawie podczas śpiewu. Udział w akcji jest jednym z wielu działań podejmowanych w naszym przedszkolu, mających na celu kształtowanie wśród dzieci postawy patriotycznej oraz poczucia świadomości narodowej.

Przy okazji „Narodowego Święta Niepodległości” w naszej sali powstał kolejny kącik – „kącik patriotyczny”, dzięki zaangażowaniu rodziców i dzieci. „Pszczółki” wzięły również udział w interaktywnym koncercie pt. „Co to jest Niepodległość? ” – przygotowanym przez  p.Patrycję Lipińską.

dzień niepodległości – galeria