SPOTKANIE Z PANIĄ BIBLIOTEKARKĄ

W miniony piątek odwiedziła nas pani bibliotekarka, która zaprosiła dzieci do świata dinozaurów. Na początku przedszkolaki wysłuchały listu dinozaura Dyzia. Podczas zajęć dzieci dowiedziały się wielu ciekawostek na temat dinozaurów i oglądały poświęcone im książki. Dzieci odpowiadały na zagadki, a podczas zabawy ruchowej wcielały się w różne dinozaury. Wiele radości dostarczyła przedszkolakom zabawa w paleontologów, podczas której młodzi badacze poszukiwały szczątków dinozaurów.

Dziękujemy bardzo Pani Eli za przeprowadzenie atrakcyjnych zajęć, które przeniosły przedszkolaków do prehistorycznych czasów I pomogły przybliżyć dzieciom dzieje ziemi oraz wiedzę na temat dinozaurów i zawodu paleontologa.

SPOTKANIE Z PANIĄ BIBLIOTEKARKĄ – galeria zdjęć