Spotkanie z panią bibliotekarką
Categories :
Dzisiaj odwiedziła nas pani Bibliotekarka, aby poczytać nam książeczki o wiośnie. Szczególnym zainteresowaniem cieszyła się opowieść o hulajnodze Zuzi. Poznaliśmy wiosenne kwiaty oraz przylatujące ptaki. Poćwiczyliśmy także sprawność naszych paluszków, wykonując pracę plastyczną z użyciem plasteliny. Następnym razem to my odwiedzimy panią Bibliotekarkę i będziemy mieli okazję zobaczyć wystawę naszych prac.
Spotkanie z panią bibliotekarką – galeria
