ŚWIĄTECZNE SPOTKANIE Z RODZICAMI

Boże Narodzenie to niezwykły, radosny i magiczny czas. Jest to czas rodzinnych spotkań i refleksji. W naszej grupie również zapanował świąteczny nastrój. Wszystko za sprawą spotkania z rodzicami, które odbyło się 16 grudnia. Odświętnie ubrane, w świątecznie przystrojonej  sali, dzieci przedstawiły program artystyczny. „Motylki” zaprezentowały rodzicom inscenizację o świątecznych tradycjach i zwyczajach. Występ wprowadził wszystkich obecnych w świąteczny, bożonarodzeniowy nastrój. Kolejnym punktem spotkania było wspólne wykonanie, przez rodziców i dzieci, świątecznych stroików. Zwieńczeniem spotkania był poczęstunek. Nie zabrakło również słuchania i wspólnego śpiewania kolęd. Spotkanie świąteczne upłynęło w miłej, serdecznej atmosferze i z pewnością na długo pozostanie w naszej pamięci.

Bardzo serdecznie dziękujemy rodzicom zaangażowanym w pieczenie świątecznych ciasteczek,

za poświęcony czas i przygotowanie pysznego poczęstunku.

ŚWIĄTECZNE SPOTKANIE Z RODZICAMI – galeria zdjęć