ŚWIĄTECZNY CZAS, PIĘKNY CZAS

Święta Bożego Narodzenia – to niezwykły czas w roku, dlatego w naszym przedszkolu przeżywamy go bardzo uroczyście. Już z początkiem grudnia w każdej grupie panuje magiczna atmosfera. Sale zdobią piękne dekoracje. Czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia spędziliśmy na poznawaniu tradycji i zwyczajów świątecznych, a także na przygotowaniach. Wykonywaliśmy ciekawe prace plastyczne, ozdoby oraz dekoracje świąteczne. Nie zapomnieliśmy też o swoich najbliższych, dla których przygotowaliśmy własnoręcznie wykonane niespodzianki – świąteczne wianki. Dzieci wysłuchały również koncertu autorstwa Pani Patrycji Lipińskiej pt. „Magiczne Święta” z udziałem Harfistki. Nie zabrakło również wspólnego śpiewania kolęd i pastorałek. Wszystko, co dzieje się w grudniu, ma w sobie coś magicznego… Jednym słowem był to piękny i wyjątkowy czas, pełen ciepła i radości.

ŚWIĄTECZNY CZAS, PIĘKNY CZAS – galeria zdjęć