„Z HIGIENĄ ZA PAN BRAT”

Nasza grupa po raz kolejny dołączyła do projektu edukacyjnego „Czyściochowa Akademia”. Projekt ma na celu kształtowanie i utrwalanie prawidłowych nawyków higienicznych w zakresie: pielęgnacji i ochrony skóry, higieny jamy ustnej, higieny nosa i ucha, kąpieli i mycia włosów, korzystania z toalety oraz higieny dłoni.

Firma Orkla Care S.A., producent marki Jordan, przygotowała dla przedszkolaków specjalne pakiety, które pomogą w kształtowaniu dobrych nawyków z zakresu dbania o higienę jamy ustnej. Każdy przedszkolak otrzyma książeczkę z zadaniami oraz kalendarzyki mycia zębów, które ułatwią regularne dbanie o higienę.

Zapraszamy do śledzenia naszych poczynań w „Czyściochowej Akademii”. Już wkrótce dzieci będą uczestniczyć w spotkaniu z higienistką stomatologiczną.