Wizyta zajączka w przedszkolu – marzec 2024

Categories :

„Idą święta, wielkanocne idą święta.

O tych świętach każdy zając pamięta.

Do koszyczka zapakuje słodycze,

I na święta Ci przyniesie moc życzeń.”

Jak co roku na kilka dni przed Wielkanocą, do naszego przedszkola przychodzi  „Zajączek Wielkanocny” i w tajemniczy sposób zostawia dla wszystkich dzieci prezenty ze smakołykami. Tym razem też nas nie zawiódł. W środę 27 marca dzieci z niecierpliwością wypatrywały długo oczekiwanego gościa. Początkowo zajączek przykicał do naszego okna w sali, pomachał nam wesoło i zaprosił do ogrodu przedszkolnego. Założyliśmy kurtki, buciki i wybiegliśmy przed budynek przedszkola. Jakież było nasze zdziwienie, kiedy w różnych częściach ogrodu każdy znalazł koszyczek pełen słodkości. Po powrocie do naszej sali zajączek odwiedził nas po raz trzeci wręczając każdemu edukacyjną zabawkę! Był to dzień pełen wrażeń i radości.

Dziękujemy Zajączkowi za prezenty i zapraszamy za rok!!!

wizyta zajączka – galeria zdjęć

cartoon illustration of cute easter bunny with big egg