„DBAM O ZDROWE ZĘBY KAŻDEGO DNIA”

Za nami ostatnie w tym roku przedszkolnym zadanie konkursowe w ramach „Czyściochowej Akademii”,

którego mottem było:

„Dbam o zdrowe zęby każdego dnia”.

Przedszkolaki zainspirowane hasłem przewodnim konkursu ochoczo zabrały się do wykonania pracy. Najpierw przypomniały sobie, jakie przybory są niezbędne do dbania o higienę jamy ustnej, a później na bazie zdobytej wiedzy i swoich doświadczeń, przystąpiły do rysowania, kolorowania oraz wycinania. Dzieci doskonale wiedzą, że ząbki są zdrowe, gdy dbamy o nie codziennie i to właśnie próbowały przedstawić w niniejszym zadaniu. W naszej pracy oczywiście nie mogło zabraknąć również Czyściochów, które są prawdziwymi przewodnikami po świecie higieny.

Miło nam poinformować, że kolejny raz udało nam się znaleźć w gronie laureatów konkursu.

W nagrodę każde dziecko z grupy otrzyma zestaw produktów do higieny jamy ustnej ufundowany przez GlaxoSmithKline Consumer Healthcare Sp. z o.o., producenta marki Aquafresh. Na przedszkolaki czekają: szczoteczki do zębów dla dzieci 3-5 lat Aquafresh Little Teeth Psi Patrol oraz pasty do zębów dla dzieci 3-5 lat Aquafresh Little Teeth Psi Patrol.

Nagrody zostaną przekazane dzieciom wraz z początkiem nowego roku przedszkolnego.

„DBAM O ZDROWE ZĘBY KAŻDEGO DNIA” – galeria zdjęć