POŻEGNANIE PANI MAŁGOSI GRYMAN PRZECHODZĄCEJ NA EMERYTURĘ

„Wszystko się kończy, wszystko przeminie.
I sen się przerwie – słodkie marzenie.
Lecz coś jest w duszy, co nigdy nie minie.
I wciąż trwać będzie, a tym jest wspomnienie.”

W piątek 25 sierpnia pożegnaliśmy wspaniałą nauczycielkę – Panią Małgorzatę Gryman, która postanowiła przejść na zasłużoną emeryturę. Wielu absolwentów naszej placówki zaczynało przygodę z nauką pod jej opieką, ucząc się obowiązkowości, solidności, pewności siebie i przyjaznych relacji z rówieśnikami. Wszyscy pamiętamy wspaniałe występy przedszkolaków, przygotowane pod kierunkiem Pani Małgosi, które uatrakcyjniały uroczystości przedszkolne. Tym razem dzieci przygotowały niespodziankę dla Pani Małgosi. Były serdeczne podziękowania, życzenia i kwiaty.

Pani Małgosi składamy raz jeszcze serdeczne podziękowania

za współpracę naznaczoną ogromnym ładunkiem ciepła, dobra i szlachetności.

Życzymy dużo zdrowia, długich lat życia – spokojnych i pogodnych, ubogaconych rodzinną radością

oraz wykorzystania wolnego czasu na realizację własnych planów i zamierzeń.

Mamy nadzieję, że Pani Małgosia Gryman dobrze będzie wspominać chwile spędzone w przedszkolu.

Zapewniamy także, że zawsze będzie mile widziany gościem w murach naszej placówki.

POŻEGNANIE PANI MAŁGOSI GRYMAN PRZECHODZĄCEJ NA EMERYTURĘ (galeria zdjęć)