SPOTKANIE ZE ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM

„Wszystkie dzieci Mikołaja kochają,

Wszystkie dzieci na Niego czekają.

Moc prezentów każdemu przyniesie,

Każde dziecko z prezentów się cieszy….”

Wizyta Świętego Mikołaja w przedszkolu, to jeden z  najbardziej oczekiwanych  przez dzieci dni w roku. Przygotowują się do niego bardzo starannie, ucząc się wierszyków i piosenek o Mikołaju. 6 grudnia nasze przedszkolaki przybyły do przedszkola w odświętnych strojach. Od rana panował gwar i radość, a dzieci z wielką niecierpliwością oczekiwały na przyjście niezwykłego gościa. Święty Mikołaj nie kazał długo na siebie czekać i już po śniadaniu zawitał do przedszkola. Podczas spotkania przedszkolaki recytowały wiersz, zaśpiewały piosenkę i rozmawiały z Mikołajem. Święty Mikołaj wręczył każdemu przedszkolakowi wspaniały prezent. Śmiechu i radości było wiele. Na twarzach dzieci było widać wielkie wzruszenie i zadowolenie. Mikołaj na zakończenie spotkania obiecał dzieciom, że odwiedzi je w przyszłym roku.

SPOTKANIE ZE ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM – galeria zdjęć